بازیابی کلمه عبور

کالای خواب کارن ارائه دهنده انواع حوله بالش و کالای خواب با برندهای مختلف و متنوع

کالای خواب کارن ارائه دهنده انواع حوله بالش و کالای خواب با برندهای مختلف و متنوع

% 25 تخفیف
مهلت خرید :
کالای خواب کارن

کالای خواب کارن ارائه دهنده

کلیه کالای خواب

اعم از رو تختی،

پتو

بالشتهای طبی

فروش انواع تشک های
طبی،
فنری،
طبی فنری،
ارتوپدیک،
ضد دیسک کمر،
ارائه انواع تشک های سوپر کلاس، های کلاس مموری،فرست کلاس، تشک کامفورت، بیوریتمیک – سوپر
انواع سرویس های روتختی، پتو، لحاف، بالش

و ....

شرایط استفاده
در هنگام مراجعه ارائه نیرو کارت الزامی است.
نیرو کارت

تخفیف سبز: برای این تخفیف ارائه پرینت الزامی نیست، حتما کد تخفیف را همراه داشته باشید

آدرس : : شیراز بیست متری امام خمینی خیابان شهید دستغیب جنب کوچه 24
ساعت فعالیت : : همه روزه از ساعت 9:۰۰ تا ۱3:۰۰ - عصرها 17 تا 22
شماره های تماس : : 07138251764
توضیحات تکمیلی
معرفی
کالای خواب کارن از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه حوله و کالای خواب با برندهای متفرقه شروع کرد و در سال 1395 با نگرشی در تولید و عرضه محصولات با برند کارن پا به عرصه تولید گذاشت. در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجارب اندوخته شده به یکی از پیشرفته ترین شرکت های تولید و عرضه محصولات کالای خواب نظیر تشک، لحاف، بالش و محافظ تشک تبدیل شد. کالای خواب کارن با نمایندگان فعال سراسر کشور در کسب و کارهای عرضه، تولید و فروش در سال 1397 به عنوان یک شرکت موفق در راستای اهداف بلند و حمایت از تولید ملی و عرضه کالای داخلی گام موثری را به پشتوانه مشتریان وفادار به خود داشته است.

پاسخ گویی مناسب
نحوه تماس و برخورد مناسب یکی از اصول شرکت کالای خواب کارن میباشد. ما معتقد به پشتیبانی محصولات با بالاترین کیفیت هستیم و سخت میکوشیم تا بهترین سطح از خدمات را به شما ارائه کینم.

 گارانتی سرویس ها
محصولات و خدمات کالای خواب کارن دارای وارانتی تعویض معلوم با زمان مشخص بوده و رفع اشکال، تعویض و حتی بازگشت در این وارانتی وجود دارد. مشتریان عزیز میتوانند تا یک هفته پس از خرید محصولات چنانچه مشکلی در محصولات مشاهده کرده اند بازگشت نموده وجه پرداختی خود را پس بگیرند.
 قیمت 
با رعایت حاشیه سود محدود و بکارگیری در آمدها در راستای توسعه فروش با رویکرد کاهش هزینه امروز موفق شده ایم خدماتی با هزینه ای بسیار مناسب تر از کیفیت آنها ارائه کنیم. هرچند حفظ کیفیت را به عنوان اصل مانع در پیش داریم.
نوآوری
کالای خواب کارن جدیدترین فناوری روز دنیارا به شما ارائه میدهد. با رصد دقیق تازه های تکنولوژی و فناوری و شناخت کامل مدرن ترین ابزار تولید و دستگاه های صنعتی را در بخش تولید خود استفاده میکند. گروه طراح و خلاق متفکر شرکت کارن، متریال استفاده شده در محصولات خود را متناسب و سازگار با پوست و بدن انسان در نظر میگیرند. شرکت کارن برای تمامی سنین با توجه به شرایط بدنی افراد تمتمی محصولات مورد نیاز خواب را مورد هدف و تولید خود قرار داده است.

 تجربه
سابقه طولانی مدت شرکت کارن در عرصه کالای خواب ایران توانست شرکت کارن را یکی از ارائه دهندگان قدرتمند و با تجربه در ایران و خاورمیانه در مدت کوتاه تبدیل کند.

مشتری مداری
تنوع محصولات و خدمات کالای خواب کارن ما را مفتخر به آشنایی با هزاران مشتری محترم کرده است و از این بابت برخود میبالیم.
مشتریان ما شریک تجاری ما هستند و این تنها یک شعار نیست. از تولید و توسعه محصولات و خدمات تا قیمت گذاری و نحوه ارائه فقط و فقط نظر مشتری تعیین کننده است.

پرسش و پاسخ
بدون دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید