بازیابی کلمه عبور

مجموعه فرهنگی – تفریحی گاندو در سال ۱۳۹۱ با سرمایه گذاری بخش خصوصی در مجتمع تجاری زیتون در محیطی به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع ایجاد گردید.

مجموعه فرهنگی – تفریحی گاندو در سال ۱۳۹۱ با سرمایه گذاری بخش خصوصی در مجتمع تجاری زیتون در محیطی به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع ایجاد گردید.

% 30 تخفیف
مهلت خرید :
شرایط استفاده
در هنگام حضور در مطب ارائه نیرو کارت الزامی است
ارائه نیرو کارت

همراه داشتن پرینت تخفیف الزامی است

ساعت کاری : همه روزهای هفته
آدرس : : شیراز-چـهـارراه پارامونت مجتمع تجاری زیتون ، طــبقه چهارم
تلفن تماس : : 37227384
توضیحات تکمیلی

مجموعه ی گاندو

مجموعه فرهنگی – تفریحی گاندو در سال ۱۳۹۱ با سرمایه گذاری بخش خصوصی در مجتمع تجاری زیتون در محیطی به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع ایجاد گردید و با تجهیز دستگاه های به روز و مدرن شهربازی، یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین محیط های بازی سرپوشیده در کلان شهر شیراز است.

. با راه اندازی این مجموعه به همراه بخش فود کورت آن که شامل رستوران ایرانی، لبنانی و فست فود و کافی شاپ و همچنین سالن ویژه برگزاری مجالس جشن تولد، اشتغال نزدیک به یک صد نفر به صورت مستقیم فراهم گردیده است. این مجموعه با کسب افتخار نشان استاندارد در تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۸ به عنوان نخستین مجموعه سرپوشیده شهربازی در شیراز به این مهم نائل گشته که برگ زرین دیگری برافتخارات این مجموعه است. هدف این مجموعه فرهنگی – تفریحی، تکریم ارباب رجوع و بهترین کیفیت در ارائه خدمات بوده است. با عنایت به این مهم، به منظور پویایی و ارائه بهترین خدمات به مشتریان؛ کارکنان شاغل در مجموعه را بر اساس علم روز، دانش خدمات رسانی و مشتری مداری، تاکید بر آن و ارتقای سطح کیفی خدمات خود، با برگزاری جلسات بریفینگ روزانه، برنامه ریزی نموده است. چرا که بهترین سرمایه را مشتریان خود می داند.

پرسش و پاسخ
بدون دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید