قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت نیرو کارت به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت نیرو کارت هنگام استفاده از پروفایل شخصی و طرح‏های تشویقی ارائه شده توسط نیرو کارت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات نیرو کارت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و خرید نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین نیرو کارت از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود. .

ماده 1

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های نیرو کارت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏ ها و سرویس‏ های نیرو کارت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ماده۲

- مشتری یا کاربر عبارت از هر شخص حقیقی است که کارت در اختیار او قرار دارد و حق استفاده از کارت را مطابق با شرایط توافق شده دارا می باشد و می تواند نسبت به خرید از مراکز طرف قرارداد نیرو کارت اقدام نماید.

- تامین کننده یا پذیرنده عبارت از هر شخص حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی به عنوان طرف قرارداد مراکز فروش یا شرکت در سایت قابل مشاهده باشد

ماده 3

کاربر باید در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور کوشا باشد، چنانچه نام کاربری را فراموش کند می‌تواند به قسمت فراموشی رمز عبور رفته و یا با بخش پشتیبانی سایت تماس گرفته و یا از طریق ایمیل درخواست خود را ارسال کند.

کاربر پس از عضویت و اخذ نام کاربری و کلمه عبور، حق استفاده از سایت را دارد.

ماده 4

سایت نیرو کارت هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب موجود ، فایل های مخرب و ... لینک های خارجی

موجود در سایت که ممکن است تبلیغاتی باشند را ندارد

تبصره 1

کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام اطلاعات موجود در دستگاه های خود ( لپ تاپ ، موبایل ، تبلت ) می باشد.

ماده 5

چنانچه مراکز فروش کالا و خدمات (تامین‌کننده) به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات خودداری کنند، نیرو کارت مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین کننده کالا و یا خدمات است

تبصره 2
سایت نیرو کارت هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالا یا خدمات فروخته شده ندارد. ولی چنانچه کاربر از خدمات و یا کالای مورد نظر ناراضی باشد پس از اثبات ، مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین کننده کالا و یا خدمات است

تبصره 3
پیگیری و پاسخگویی نسبت به خرید شما و ثبت امتیازحداکثر تا 24 ساعت مهلت خواهد بود و بعد از آن نیرو کارت هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه ادعایی نخواهد داشت

تبصره 4
تمام هزینه های پرداخت شده توسط کاربر مستقیم به حساب تامین کننده واریز میگردد ، نیرو کارت هیچگونه مسئولیتی در قبال وجوه پرداختی ندارد
ماده 6

اطلاعات زیر به منظور آگاهی در اختیار مشتریان قرار می گیرد:

۱-6: مشخصات و ویژگی های کامل کالا یا خدمات تخفیف گذاشته شده بر طبق قانون
۲-6 : مدت زمان اعتبار تخفیف
۳-6 : مشخص کردن کلیه هزینه های کالا یا خدمات که بر عهده مشتری می باشد.
۴-6 : هویت تامین کننده نام تجاری، نشانی و تلفن که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.
۵-6 : مواردی که نیازمند حداقل افراد برای حد نصاب رسیدن خرید باشد

ماده 7

کاربران میبایست در نگهداری از اطلاعات خود نهایت تلاش خود را انجام دهد چون در صورت کاربران موظف به نگهداری کلیه اطلاعات خود می باشند و نیرو کارت هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد

ماده 8

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند: بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد

۱-8 : مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی شوند:
– قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول
– کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید
– استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه – بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت

۲-8 : جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.
3-8 : تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
۴-8 : کاربران ارسال کننده نظر، موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می شود
۵-8 : تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
6-8 : ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع می باشد، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.
ماده 9

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود خدمات نیرو کارت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین نیرو کارت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس دهی ‌ به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

ماده10

تولید غیرقانونی، فروش و یا تجارت خدماتی که توسط سایت نیرو کارت ارایه میگردد(مانند امتیاز و جوایز و...) ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

ماده 11

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، نیرو کارت هیچ گونه مسئولیتی ندارد
نیرو کارت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏ های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

ماده 12

هر کاربر میتواند امتیاز خود را به کاربر عضو دیگر انتقال دهد و در صورت تبدیل امتیاز خود به جایزه قادر به معاوضه و یا کنسل کردن آن نخواهد بود و همچنین هیچ کاربری حق اهدا یا انتقال جایزه خود را پس از انتخاب به شخص دیگری نخواهد داشت و سور ایران هیچگونه مسئولیتی در برار خطای کاربر ندارد.

تبصره 5

هر کاربر موظف به استفاده از امتیاز و جوایز خود در تاریخ های معین شده میباشد و در صورت عدم استفاده امتیاز کاربر صفر میگردد.

ماده 13

کاربران جهت بهره مندی از تخفیف های ارائه شده توسط نیرو کارت میباید از دستگاه پوز بانک پارسیان و همچنین کارت خرید نیرو کارت استفاده نمایند در غیر این صورت وجه پرداختی بدون تخفیف از کاربر کسر میگردد و نیرو کارت هیچگونه مسئولتی در این رابطه را نمی پذیرد.

-->